École du XIXe siècle, d'après LE CORREGE

Lot 309
Estimation :
1500 - 2000 EUR
Result : 1 700EUR
Madonna of San Giorgio Oil on canvas H. 150,5 cm L. 114,5 cm W. 114,5 cm L. GA Rentoilized, accidents