** Secrétaire en placage d'acajou à quatre... - Lot 196 - De Baecque et Associés

Lot 196
Estimation :
150 - 300 EUR
Résultat : 280EUR
** Secrétaire en placage d'acajou à quatre tiroirs dont un à doucine, et un abattant, plateau de marbre Époque Louis-Philippe H. 150 cm - L. 96 cm - P. 41 cm BL Piqûres et fentes
Mes ordres d'achat