FRERON (M.), L'année littéraire Paris,... - Lot 289 - De Baecque et Associés

Lot 289
Estimation :
100 - 150 EUR
FRERON (M.), L'année littéraire Paris, Merigot, 1777-78-79 et 81 Quinze volumes in-12 plein veau marbré, dos à cinq nerfs compartimentés, orné de fleurs de marguerites et titré, tranches rouges. Huit volumes pour l'année 1777, un pour l'année 1778, quatre pour l'année 1779 et deux pour l'année 1781. Usures aux reliures et rousseurs légères
Mes ordres d'achat