RICCHIERI (Ludovico). Lodovici Caelii Rhodigini... - Lot 570 - De Baecque et Associés

Lot 570
Estimation :
50 - 100 EUR
Résultat : 180EUR
RICCHIERI (Ludovico). Lodovici Caelii Rhodigini lectionum antiquarum libri XXX Lyon, 1560 1 vol in-8, reliure vélin à rabats Joint: Roma illustrata sive antiquitatum romanarum breviarum et Georgii Fabricii Chemnicensis veteris Romae cum nova collatio. Amsterdam, Elzevir, 1557. 1 vol in-12, reliure vélin. ENSEMBLE 2 VOLUMES.
Mes ordres d'achat