MANTICA (Francisco). Tractatus de coniecturis... - Lot 535 - De Baecque et Associés

Lot 535
Estimation :
30 - 50 EUR
Résultat : 50EUR
MANTICA (Francisco). Tractatus de coniecturis ultimarum voluntatum in libros duodecim distinctus. Genève, Apud Petrum & Iacobum Chouët, 1631. 1 vol in-folio, in-4, reliure de l'époque (Manques, craquelures et usures). Pages fortement brunies. Non collationné.
Mes ordres d'achat