[RELIGION] Officium hebdomadae sanctae juxta... - Lot 435 - De Baecque et Associés

Lot 435
Estimation :
10 - 20 EUR
Laisser un ordre
Votre montant
Enchérir par téléphone
Enchérir par téléphone
[RELIGION] Officium hebdomadae sanctae juxta formam missalis, & breviari romani. Sub urbano XVIII. Etc.
Per Magistrum Hieronymum Joanninum e Capugnano Bononiensem Instituti Predicatoarum etc.
Impression en latin, caractères noir et rouge.
Venise, Josephum Orlandelli, 1742.
In-8, plein maroquin vert orné (usures). Tranches dorées.
Mes ordres d'achat