MANUSCRIT HOLLANDAIS

Lot 41
Estimation :
300 - 400 EUR
Laisser un ordre
Votre montant
Enchérir par téléphone
Enchérir par téléphone

MANUSCRIT HOLLANDAIS

MANUSCRIT HOLLANDAIS. Uytsteen Voorbeelden der Kristelyke Lydzamhydt by een Standivast Geloof, in het leevendig Verbranden en Delven van verscheydt vroome Martelaaren door Godes Geest gewerkt. Getrokken uyt het alom bekende Boek genaamt d'Historie der vroome Martelaaren. Amsterdam, 1671. 203 pp. In-8. Reliure de l'époque en maroquin rouge, plats ornés. Ex-libris de L. Froissart et T. Froissart.
Manuscrit hollandais de piété, traitant de l'histoire des martyres, signé J.H.G.
Belle calligraphie bien lisible.
Mes ordres d'achat