BRISSON (Barnabé). Regii Consistorii Consiliarii,... - Lot 25 - De Baecque et Associés

Lot 25
Estimation :
40 - 60 EUR
BRISSON (Barnabé). Regii Consistorii Consiliarii, Amplissimique Senatus Parisiensis Praesidis, selectarum ex ivre civili antiquitatum libri IIII Ex officina sanctandreana, CIC IC XCIIII 1 vol in-8, reliure aux armes, ex-libris du chateau de Montrevost (Cuisery) Usures à la reliure *** Lot vendu sans expert - Ouvrage(s) non collationné(s) ***
Mes ordres d'achat