ERNEST ENGEL-PAK (BEL/1885-1965)

Lot 12
Estimation :
200 - 300 EUR
Result : 250EUR
Composition, 1960 Huile sur carton 14 x 22 cm Signée et datée Oil on cardboard 8 5:8 x 5 7/8 in Signed and dated