ERNEST ENGEL-PAK (BEL/1885-1965)

Lot 11
Estimation :
200 - 300 EUR
Result : 250EUR
Composition, 1960 Huile sur carton 15 x 25 cm Signée et datée Oil on cardboard 9 7/8 x 5 7/8 in Signed and dated