[RELIGION] Officium hebdomadae sanctae juxta... - Lot 435 - De Baecque et Associés

Lot 435
Estimation :
10 - 20 EUR
Result : 30EUR
[RELIGION] Officium hebdomadae sanctae juxta formam missalis, & breviari romani. Sub urbano XVIII. Etc. Per Magistrum Hieronymum Joanninum e Capugnano Bononiensem Instituti Predicatoarum etc. Impression en latin, caractères noir et rouge. Venise, Josephum Orlandelli, 1742. In-8, plein maroquin vert orné (usures). Tranches dorées.