Colette CREUZEVAULT (1931-2019)

Lot 42
Got to lot
Estimation :
500 - 800 EUR
Result : 550EUR

Untitled
Oil on canvas, monogrammed on the back.
H. 38 cm - W. 46 cm
Provenance:
Collection Colette Creuzevault.