Colette CREUZEVAULT (1931-2019)

Lot 40
Got to lot
Estimation :
500 - 800 EUR
Result : 600EUR

Untitled
Oil on canvas, monogrammed on the back.
H. 54 cm - W. 73 cm
Cracks.
Provenance:
Collection Colette Creuzevault.