Colette CREUZEVAULT (1931-2019)

Lot 39
Got to lot
Estimation :
1000 - 1200 EUR

Untitled
Oil on canvas, monogrammed on the back.
H. 114 cm - W. 146 cm
Small stripes.
Provenance:
Collection Colette Creuzevault.